12.1 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 31, 2020

Gonca Vuslateri Ailesinden Gördüğü Şiddeti Anlattı

Oyuncu Gonca Vuslateri, ailesinden şiddet gördüğünü ve başrol oynamak istediği projeden ailevi problemlerin var denilerek kabul edilmeyişini gözyaşları içerisinde anlattı.

Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olan Gonca Vuslateri, aile hayatına dair samimi açıklamalarda bulunurken o anlarda gözyaşlarına hakim olamadı. Vuslateri söyleşide şunları söyledi:

“Bir kadın var onunla çok çalışmak istemiştim. Bana, ‘Senin çok ailevi sorun var, moralsizmişsin. Öyle dediler. Başrol oynayamazsın.’ dedi. İçimden ‘ne diyor bu ya?’ dedim. Çok özür dileyerek söylüyorum ama ben 10 kişinin tecavüz ettiği bir geçmişe sahip olsaydım. Onu mu söyleyecektiniz iş görüşmesinde. Bu adaletsizlik gözümü dolduruyor.”

“ÇOK OKUMUŞ BİR ANNE VE BABADAN HİÇ BEKLENMEYECEK ŞİDDET PERFORMANSI”

Anne ve babasının ayrılığı sonrası hayatının değiştiğini belirten Gonca Vuslateri, yeni bakış açısını şu sözlerle ifade etti: “Yaratıcılıkta yaralarını daha iyi anlayabiliyorsun. Ben çok uzun zaman mücadele ettim. ‘Bunlarla nasıl başa çıkabilirim, bunları nasıl atlatabilirim’ diye. Çok huzurlu bir aile ortamı değildi bizimki. Çok okumuş bir anne ve babadan hiç beklenmeyecek şiddet performansı.

Zaman geçince sonuçta gazete okuyoruz ve etrafımızda binlerce şey yaşanıyor. Bir anda o bencillikten biraz geç olsa da çıktım. Devamlı kendimi hayatımı anlatıp, kendi hayatıma odaklıydım ama etrafımda bir sürü şey oluyordu. Biraz o tarafa odaklandım. ‘O pencereden yaşadıklarıma bakmam lazım’ dedim. Oyunculuğunda çok etkisi oldu bunda vizyonumu geliştirdim”

Annesiyle sürekli sorun yaşadığını ve şiddet gördüğünü ifade eden Vuslateri, “Anneme anne olarak ulaşamayacağım kadar çok bilgiliydi. Ondan çok şey öğrendim” ifadelerini kullandı.

BENZER YAZILAR

EDİTÖR ÖNERİLERİ