Arya’nın son sezon listesi kabarık

Arya Stark’ın öldürülecekler listesin dizinin en merak edilen yanlarından biri olmuştu. Nasıl öldürecek, hangisinden başlayacak… Bazı ölümleri o kadar iyi kurgulamıştı ki zevkten dört köşe olmuştuk hani yalan yok. 2019 baharında geleceğini umduğumuz son sezonda ise listede kalan isimlerin ölümlerini seyredebilecek miyiz? Arya mı öldürecek yoksa başkaları mı vesile olacak herkesin merak ettiği noktalardan birisi. Listede kimler kalmış hep birlikte bakalım.

CERSEI LANNISTER

Listedeki en önemli isimlerde biri. Cersei’nin ölmesini sadece Arya değil artık kendi halkı, kardeşi bile istiyor. Biz seyirciler zaten en başından beri uyuz olduğumuz her şeyi kendi isteklerini döndüren bu kadının ölmesini çok uzun zamandır bekliyorduk.

THE MOUNTAIN (GREGOR CLEGANE)

Clegane rakibine hiç acımayan bir cellat. Parçalara ayırıyor, yerden yere vuruyor ve ölümüne hiç üzülmüyor. Peki Yüzsüz Adamlar topluluğunun eski üyesi Arya’nın karşısında şansı var mı? Bence yok!

MELISANDRE

Kırmızılı Kadın geldiği günden beri iyi gibi görünüp hem zorluklara neden oldu. Evet, son sezonda her ne kadar yardım etmiş gibi görünse de bir emin olamıyoruz. Pek kimse tarafından sevilmeyen bu gizemli kadın Arya için kolay olacak gibi görünüyor.

BERIC DONDARRION

İlk sezona dayanıyor hikayesi, Arya ve Gendry’e ihanet eden Dondarrion Jon Snow’un ve ak gezenlerle olan savaşta kilit adam rolünde. Bakalım Arya onu öldürecek mi?

THOROS OF MYR

Beric ile aynı nedenlerle Arya’nın listesinde yer alıyor. Gendry’i Melisandre’ye sattığı için kanlı listeye eklendi.

ILYN PAYNE

Ned Stark’ı öldüren cellat… İlk sezonda babasının ölümünü saklanarak izlemiş ve sonrasında da bütün hayatını kaçarak yaşamaya başlamıştı Arya. Arya’nın Ilyn Payne için çok ciddi bir hazırlanma ve ölüm anı ayarladığını düşünüyorum.